ZALOGUJ SIĘ
login:
hasło:
przypomnij hasło
załóż konto użytkownika
(i zobacz kilka porad gratis)
   
WYSZUKIWARKA I DZIAŁY
całe porady  tytuły
zaznacz działy do przeszukania
(brak wyboru = wszystkie działy)
PHP
MySQL >
PostgreSQL
SQLite
Perl
Java
XML
XSLT
XPath
WML
SVG
RegExp
Wyszukiwarki
Ochrona
VBScript
Google Plus
XHTML/CSS
JavaScript
Grafika
Flash
Photoshop
Windows
Linux
Bash
Apache
Procmail
E-biznes
Explorer
Opera
Firefox
Inne porady
   
KURSY, DOKUMENTACJE
Własne:
XHTML/CSS
JavaScript
ActionScript
WML, RSS, SSI
Pozostałe:
PHP
MySQL
Java API
więcej...
   
użytkowników online: 9
W CZYM MOGĘ POMÓC?


   
OPINIE UŻYTKOWNIKÓW
Prawdziwa skarbnica wiedzy na temat tworzenia stron WWW i nie tylko. Korzystam z porad praktycznie codziennie, jest mi to niezbędne w mojej pracy. Sam zajmuję się tworzeniem serwisów, ale porady pisane przez Darka sa dla mnie nieocenioną pomocą! Proste, czytelne i zrozumiałe dla każdego! Czekam na więcej!

Krzysztof Szypulski
KESS - projektowanie stron

   
GALERIA FOTOGRAFII
   
ABONAMENT - zamawianie abonamentu
algorytmy.pl > konto > abonament
   

Cennik i czas trwania abonamentów

  nazwa
abonamentu
cena
(z VAT)
czas
trwania
premia
dla Ciebie*
zamów roczny 140 zł 365 dni 20 PP
zamów półroczny 75 zł 180 dni 10 PP
zamów kwartalny 45 zł 90 dni 5 PP
zamów za Punkty Partnerskie 0 zł od 30 dni -

*) "Premia dla Ciebie" to przyznawane Ci Punkty Partnerskie, które możesz wymienić na bezpłatny abonament lub usługi. Więcej o puktach przeczytasz w Programie Partnerskim.

Dla firm dostępne są wyłącznie abonamenty roczne lub wieloletnie.
Mogę wtedy wystawić fakturę VAT jeżeli zgłosisz taką potrzebę.

Abonament roczny za 140 zł możesz też opłacić korzystając z systemu płatności PayPal.
To wygodne i najszybsze rozwiązanie dla przelewów zagranicznych lub płatności kartami.

Nazwa firmy i nr konta

firma "Algorytm" Dariusz Majgier
ul. Wybickiego 14/168, 41-207 Sosnowiec
Alior Bank SA nr konta: 40249000050000453013048578
kod SWIFT dla przelewów zagr.: ALBPPLPW

Abonament roczny, półroczny, kwartalny

Zamów tani abonament przelewem

Najtańszy, najwygodniejszy i najszybszy sposób zamawiania abonamentu. Abonament płatny przelewem uruchamiany jest natychmiast (zanim jeszcze pieniądze dotrą na konto) dla tych klientów, którzy wcześniej choć raz opłacili abonament przelewem. Wystarczy wybrać rodzaj abonamentu i kliknąć w guzik aby zamówić abonament. Następnie możesz wykonać przelew.

Możesz zamówić abonament kwartalny, półroczny lub roczny. Zamawiając abonament przelewem zdobywasz Punkty Partnerskie. Po uzbieraniu 10 Punktów Partnerskich możesz wymienić je na bezpłatny abonament!

Im dłuższy abonament zamawiasz, tym więcej Punktów Partnerskich otrzymujesz i tym taniej wychodzi abonament na miesiąc. Roczny abonament w przeliczeniu na miesiąc to tylko 8,5 zł netto!

Abonament darmowy za Punkty Partnerskie

Zamów bezpłatny abonament za Punkty Partnerskie

Zbieranie Punktów Partnerskich to łatwy i szybki sposób na zapewnienie sobie zupełnie darmowego dostępu do serwisu z poradami! Zobacz, jak zdobywać Punkty Partnerskie w Programie Partnerskim! Po uzbieraniu 10 Punktów Partnerskich możesz natychmiast zamienić Punkty Partnerskie na darmowy abonament lub przedłużyć czas trwania abonamentu o kolejny okres.

Oto garść powodów, dla których warto zamówić abonament:

W jednym miejscu znajdziesz tysiące fachowych porad, kursy, encyklopedię pojęć oraz przydatne narzędzia, dzięki czemu nie tracisz czasu, impulsów telefonicznych i pieniędzy na pozyskiwanie wiedzy. Tutaj dostaniesz gotowe i sprawdzone rozwiązania problemów, z którymi spotykasz się w praktyce.

Dzięki poradom dowiesz się, w jaki sposób wykorzystać najnowsze technologie, aby tworzyć profesjonalne serwisy i rozwiązania. Doradzę Ci, jak skonstruować i wypromować swoje strony, zwiększyć oglądalność, pozyskać klientów i rozwinąć biznes w Internecie, który będzie przynosił zyski!

Kody programów i skrypty działają natychmiast po wstawieniu ich na strony WWW. Tylko tutaj znajdziesz tak wiele unikatowych algorytmów, autorskich pomysłów i przydatnych artykułów. Dowiesz się, jak zapewnić bezpieczeństwo, zwiększyć wydajność oprogramowania i poprawić jakość serwisów WWW i baz danych.

Od kilkunastu lat zajmuję się zawodowo programowaniem oraz tworzeniem stron WWW, co gwarantuje bardzo wysoką jakość i skuteczność opisywanych rozwiązań. Potwierdzają to opinie użytkowników. Możesz też liczyć na pomoc i wsparcie przy wdrażaniu porad na własnej stronie.

Nie musisz wydawać kilku tysięcy złotych na programistów, konsultantów, promocję czy też reklamę swojej witryny. Te same efekty osiągniesz czytając porady i stosując się do konkretnej wiedzy, która podana jest w sposób przyjazny nawet dla laika.

Nigdzie nie kupisz książek, czasopism i publikacji, które w cenie abonamentu dostarczą Ci tak wiele gotowych rozwiązań. Na żadnych szkoleniach i kursach nie zdobędziesz tylu praktycznych umiejętności i wiadomości. Dzięki zdobytej wiedzy znacznie podniesiesz swoje kwalifikacje i znajdziesz o wiele lepszą pracę.

Z serwisu korzystają zarówno początkujący webmasterzy, jak i największe polskie firmy, banki, dostawcy usług internetowych, wykładowcy, webdeweloperzy oraz agencje interaktywne. To potwierdzenie jakości i wysokiego poziomu informacji - sprawdzanej i weryfikowanej w praktyce przez wielu niezależnych klientów.

Zamawiając abonament pomagasz rozwijać serwis, który będzie Ci służyć jeszcze większą ilością porad i rozwiązań, lepszym wsparciem technicznym oraz unikatowymi, fachowymi publikacjami, których realizacja wymaga ogromnych nakładów czasu i pracy.

Skorzystasz z Programu Partnerskiego - biorąc w nim udział możesz zapewnić sobie BEZPŁATNY dostęp do serwisu z poradami!

 
  © 1996-2017 & Reporter.plo serwisieabonamentwarunki korzystaniaNocleg Dojazd MapaRSSCookieskontakt