ZALOGUJ SIĘ
login:
hasło:
przypomnij hasło
załóż konto użytkownika
(i zobacz kilka porad gratis)
   
WYSZUKIWARKA I DZIAŁY
całe porady  tytuły
zaznacz działy do przeszukania
(brak wyboru = wszystkie działy)
PHP
MySQL >
PostgreSQL
SQLite
Perl
Java
XML
XSLT
XPath
WML
SVG
RegExp
Wyszukiwarki
Ochrona
VBScript
Google Plus
XHTML/CSS
JavaScript
Grafika
Flash
Photoshop
Windows
Linux
Bash
Apache
Procmail
E-biznes
Explorer
Opera
Firefox
Inne porady
   
KURSY, DOKUMENTACJE
Własne:
XHTML/CSS
JavaScript
ActionScript
WML, RSS, SSI
Pozostałe:
PHP
MySQL
Java API
więcej...
   
użytkowników online: 13
W CZYM MOGĘ POMÓC?


   
OPINIE UŻYTKOWNIKÓW
Nie jestem webmasterem, ale i na mnie zrobiła wrażenie szybkość reakcji Darka na mój problem. Jego kompetencja i przede wszystkim zupełnie niemodna w dzisiejszych skomercjalizowanych czasach - zwykła ludzka życzliwość dla innego człowieka. Tacy ludzie to dziś gatunek niemal wymarły...

Leszek
Wojskowy Instytut Medyczny

   
GALERIA FOTOGRAFII
   
OPINIE UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Zobacz, jak inni oceniają serwis. Korzystasz z porad? Również wyraź swoją opinię - chętnie ją dodam! Jeżeli nie masz jeszcze konta w serwisie, załóż je choćby zaraz!
   

znalezionych: 192, strona 1 z 10
<<<  •  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  •  >>>

Kolejny raz z ogromną przyjemnością mogę opisać w jaki sposób Darek pomógł mi "w walce ze skryptami". Tym razem nie jako osoba prywatna, tylko przedstawiciel firmy, która u Darka zamówiła skrypt, otrzymując w zamian szybko i perfekcyjnie przygotowany produkt, do prawie natychmiastowego użycia na stronie www. To "prawie" związane było tylko z przystosowaniem designu i danych firmy, ale to już drobiazg do uzupełnienia po naszej stronie. Duża wiedza, cierpliwośc w tłumaczeniu, chęć dzielenia się wiedzą z innymi i przemiły kontakt, to tylko niektóre cechy charakteryzujące współpracę z Darkiem. Sama strona algorytmy.pl to już kopalnia wiedzy i satysfakcji dla każdego, kto lubi się uczyć i poznawać nowe rozwiązania, a jest co poznawać. Pozdrawiam i dziękuję:)

Laryssa Wach

Zanim trafiłem na tą stronę, rozwiązań szukałem w książkach. Jednak wiedza książkowa nigdy nie będzie podana tak, jak tutaj. Teraz kiedy szukam rozwiązania i go tutaj nie ma, to już nigdzie go nie znajdziesz. Sceptycznie podszedłem, że ktoś pomoże mi za kilkadziesiąt złotych, ale spróbowałem, wysłałem jednego maila, drugiego i tak Darek pisał maile z odpowiedziami, aż wszystko zrozumiałem. To jest lepsze od książek bo zawsze możesz się zapytać i dostaniesz odpowiedź. Polecam każdemu kto zajmuje się tworzeniem stron.

Krzysztof Krawczyk
plotgraf.eu

Bardzo fajna strona i nie żałuję wykupienia abonametu bo bardzo dużo się z niej nauczyłem i napewno nie wyczytałbym tego w żadnych książkach.

Ł. Ochojski

Uważam, że ta strona jest podstawą dla każdego programisty, nie ważne czy początkującego czy zaawansowanego. Naprawdę warto zainwestować w wiedzę, która jest dosadnie wyłumaczona.

Jan Koryciński
tribbal.pl

Od wysłania pytania w sprawie problemu, z którym się zetknąłem, do otrzymania odpowiedzi upłynęło nie więcej niż 5 minut. Byłem zszokowany błyskawicznością działania. Pełny profesjonalizm. Ogromne słowa uznania. Nie żałuję nawet jednej złotówki wydanej na abonament:-)

Andrzej Barański

Serdeczne podziękowania za uruchomienie serwisu. Jestem bardzo zadowolony, a serwis jest naprawdę wart podziwu. Znalazłem tu poszukiwany skrypt i rozwiązałem swój problem, a nie jestem początkujący.

Łukasz Gaudyn
netik.pl

Od kilku lat projektuję serwisy www oraz wszelkiego typu aplikacje internetowe. Jestem zaawansowanym programistą, jednak w moim zawodzie, uznawanym za dosyć trudny i nie dla każdego, potrzeba czasami odrobine czyjegoś doświadczenia, by tworzyć nie tylko szybcej, ale przede wszystkim efektywniej. Serwis algorytmy.pl i zamieszczone w nim porady pomaga mi w codziennej pracy, nawet w momencie, kiedy pracuję jako główny programista w firmie, projektując zaawansowane aplikacje dla wymagających klientów.

Łukasz Gugała
SeoService.pl

Serwis algorytmy.pl to najlepsza inwestycja jeśli chodzi o projektowanie stron internetowych. Wszystkie porady są opisane w jasny i przejrzysty sposób. Żadna książka nie jest mi tak pomocna, jak ten serwis. Polecam wszystkim a Darkowi gratuluję!

Mateusz K.

Rewelacja! To słowo idealnie opisuje ten serwis. Jako chyba jedyny (nie szukałem innych, bo po co?) pozwala znaleźć rozwiązanie napotkanego problemu w kilka chwil. Problem, jak i jego rozwiązanie, przedstawiane są jasno i klarownie, bez zbędnego lania wody, które jest plagą w innych poradnikach czy publikacjach. Wszystko łatwo i szybko - tak jak powinno być. Gorąco polecam!

Marcin Gębski
catania.pl

Portal godny podziwu. Na początku trochę onieśmiela. Gospodarz miło wita i zachęca do współpracy. Użytkownik, który tu "wchodzi" i wie czego chce, na pewno coś dla siebie znajdzie. Mnie zmobilizował do pracy. Do uporządkowania swojej wiedzy webmasterskiej.

Harlena

Od dziś proponuję imię Darek pisać przez Duże D! Zadałem pytanie. I praktycznie natychmiast dostałem fachową odpowiedź! Nigdy nie zrezygnuję z porad w tym portalu! Jest On godny polecenia! Od dziś będę innych namawiał na to aby zarejestrowali się. Sam na swojej stronie niebawem umieszczę link do Twojej storny Darku. Pozdrawiam!

Łukasz Kryściak

Wszystkim polecam korzystanie z porad. Każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie do wykorzystania.

Zenon Krawczyk

Za każdym razem, kiedy miałem problem z częścią jakiegoś kodu w skrypcie, wrzucałem pytanie do guglarki. I z podziwu wyjść nie mogłem że na pierwszym miejscu znajdowały się porady z witryny algorytmy.pl i dokładnie takie, jakich potrzebowałem. Zastanawiałem się, jakiego rodzaju są to porady. Wykupiłem testowo abonament na 90 dni. Po uzyskaniu dostępu do serwisu - jestem zdumiony! Darek jest nauczycielem, a nie gościem, który serwuje tylko czysty kod! Wszelkie skrypty są wyjasnione, sugerowana jest też dalsza możliwa rozbudowa skryptu. Jeżeli miałem z czymś problem- niezależnie od tego, o której godzinie, pisałem do Darka - natychmiast otrzymywałem pomocną odpowiedź. Wnioskuję że chyba w ogóle nie śpi:)

Michał Marcak
Zespół muzyczny Partyband

Kiedyś, przy tworzeniu strony www, potrzebowałem parę skryptów. W internecie jest tego pełno, niestety wszystko na licencjach, na których nie wolno nic zmieniać w kodzie. Przypadkiem szukając w Google natrafiłem na serwis Algorytmy.pl. Zarejestrowałem się, ale ku mojemu zdziwieniu zobaczyłem, że aby obejrzeć resztę strony trzeba wykupić abonament, Zaryzykowałem i kupiłem. Skrypty działają, moi klienci są zadowoleni, a dzięki temu serwisowi poszerzam swoją wiedzę. Serwis Darka oceniam na 6 z +++.

Dariusz Sajdak

Super sprawa i duża pomoc ze strony twórcy portalu.

Darek
MDRMEDIA

Korzystam z serwisu zaledwie od kilku dni i już zdążyłem się przekonać, jak wiele dobrego wnosi on w moje projekty. Do tej pory wertowałem dokumentację i sterty książek lecz teraz wiem, że zainwestuję w roczny abonament u Darka. Naprawdę warto.

Łukasz Franczak
SIGNUM Web Design Studio

Kilka miesięcy temu zainteresowałem się językiem PHP i MySQL-em z prostej przyczyny - muszę wykonać pewien projekt serwisu internetowego. Zainwestowałem w książki i... trafiłem na serwis Darka. Dziś mogę powiedzieć tylko tyle: do książek zerkam sporadycznie (raczej do poduszki - bardzo dobry sposób na szybkie zaśniecie;) natomiast serwis algorytmy.pl to obok edytora PHP podstawowe "narzędzie" mojej pracy... Z perspektywy czasu i moich dotychczasowych wydatków na kształcenie w zakresie programowanie to te 45 zł na 3 miesięczny abonament to moja najlepsza inwestycja - oczywiście z planem dalszej "współpracy":) I tak żeby postawić kropkę nad "i" to oczywiście muszę dodać że Darek to fachowiec przez duże "F" i przede wszystkim człowiek, który chętnie służy pomocą i dzieli się swym doświadczeniem.

Michał Zboina

Strona naprawdę profesjonalnie wykonana. Masa przydatnych porad oraz gotowych przykładów. Pozycja obowiązkowa zarówno dla początkującego, jak i również dla już piszących skrypty. Naprawdę warto wydać te 45 zł i skorzystać z ogromnego zasobu wiedzy autora serwisu. I tak na sam koniec: gratulacje dla autora! Gratuluje tak udanej strony. Na pewno kosztowała sporo czasu oraz wysiłku ale zapewne warto było. Jeszcze raz brawo.

Krzysztof Janiczek

O wysokich kompetencjach zawodowych Darka nie ma co dyskutować. Wszyscy chyba jesteśmy zgodni co do tego, że Jego wiedza na polu informatycznym jest bogata i zasługuje na uznanie. Swego czasu zwróciłem się z prośbą o pomoc w realizacji małego projektu internetowego. Projekt był niewielki, jednak jego realizacja wymagała pewnego doświadczenia. Darek podjął się tego zlecenia, wykonał je szybko i sprawnie. Podczas realizacji służył doradztwem, jednak w żaden sposób nie narzucał swojego zdania. O prawidłowości Jego koncepcji przekonałem się dopiero po pewnym czasie. To, czego ja nie dostrzegałem, On dostrzegał i zwracał na to moją uwagę. Darek dał się poznać nie tylko, jako dobry fachowiec, co przede wszystkim okazał się być rzetelnym i uczciwym kontrahentem. Tak więc nie dość, że fachowiec, to jeszcze uczciwy. Polecam usługi Darka wszystkim tym, którzy szukają fachowej pomocy przy realizacji nawet najbardziej złożonych projektów.

Dariusz Żwan
Actuarius.pl

Cóż, z początku trochę się przestraszyłem, że za dostęp do serwisu trzeba zapłacić, ale gdy przeczytałem, jakie możliwości dają języki JS i PHP, to im więcej porad czytam, tym bardziej jestem przekonany, że dostęp do porad wart był tej kwoty.

Artur Jaroszyński

znalezionych: 192, strona 1 z 10
<<<  •  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  •  >>>

 
  © 1996-2017 & Reporter.plo serwisieabonamentwarunki korzystaniaNocleg Dojazd MapaRSSCookieskontakt