ZALOGUJ SIĘ
login:
hasło:
przypomnij hasło
załóż konto użytkownika
(i zobacz kilka porad gratis)
   
WYSZUKIWARKA I DZIAŁY
całe porady  tytuły
zaznacz działy do przeszukania
(brak wyboru = wszystkie działy)
PHP
MySQL >
PostgreSQL
SQLite
Perl
Java
XML
XSLT
XPath
WML
SVG
RegExp
Wyszukiwarki
Ochrona
VBScript
Google Plus
XHTML/CSS
JavaScript
Grafika
Flash
Photoshop
Windows
Linux
Bash
Apache
Procmail
E-biznes
Explorer
Opera
Firefox
Inne porady
   
KURSY, DOKUMENTACJE
Własne:
XHTML/CSS
JavaScript
ActionScript
WML, RSS, SSI
Pozostałe:
PHP
MySQL
Java API
więcej...
   
użytkowników online: 9
W CZYM MOGĘ POMÓC?


   
OPINIE UŻYTKOWNIKÓW
Przyznam, że jestem pod sporym wrażeniem. Od wielu lat zajmuje się grafiką przeznaczoną do druku ze szczególnym uwzględnieniem opakowań. Z radością stwierdzam, iż twórca serwisu jest moim ulubionym typem potencjalnego współpracownika (choć branża troszeczkę inna) tzn. pada pytanie i błyskawicznie pada konkretna odpowiedź bez względu na stopień skomplikowania pytania. Gorąco polecam współpracę, gdyż macie pewność że nie zostaniecie potraktowani sloganami typu "oczywiście", "nie ma sprawy" tylko otrzymacie konkretną pomoc. Tak trzymać! Na pewno jeszcze nie raz skorzystam

Paweł
Studio Gama

   
GALERIA FOTOGRAFII
   
WARUNKI KORZYSTANIA Z SERWISU ALGORYTMY.PL

Korzystając z serwisu akceptujesz niniejsze warunki i postanowienia.
W przypadku niezaakceptowania umowy, proszę, opuść serwis.

SPIS TREŚCI

Prawa autorskie
Udzielenie niewyłącznej licencji na używanie skryptów
Wyłączenie odpowiedzialności
Ochrona prywatności
Wymagania techniczne
Postanowienia końcowe

DEFINICJE

Właściciel - firma "Algorytm" Dariusz Majgier, do której należy serwis algorytmy.pl

Użytkownik - osoba korzystająca z serwisu algorytmy.pl

PRAWA AUTORSKIE

Zawartość serwisu chroniona jest polskim i międzynarodowym prawem autorskim. Prawa do wszystkich materiałów zamieszczonych na stronach serwisu zastrzeżone są na rzecz Właściciela bądź firm i osób uprawnionych (m.in. partnerów handlowych, klientów).

Żadna część serwisu (m.in. teksty, dokumenty, pliki, układy graficzne, grafiki) nie może być powielana lub rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (elektroniczny lub mechaniczny) włącznie z kopiowaniem, drukowaniem, fotokopiowaniem, nagrywaniem na taśmy, dyskietki, płyty CD/DVD lub przy użyciu innych systemów i środków, bez zgody Właściciela.

Nazwy handlowe i nazwy towarów oraz firm występujące w serwisie mogą być lub są znakami towarowymi zastrzeżonymi lub nazwami zastrzeżonymi odpowiednich firm lub ich właścicieli.

Naruszenie licencji i praw autorskich przez Użytkownika skutkuje odpowiedzialnością prawną określoną w szczególności w przepisach ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, ustawy o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji, przepisach kodeksu cywilnego lub przepisach prawa prasowego.

UDZIELNIE NIEWYŁĄCZNEJ LICENCJI NA UŻYWANIE SKRYPTÓW

Właściciel udziela Użytkownikowi niewyłącznej licencji na korzystanie z autorskich skryptów znajdujących się w serwisie. Użytkownik może modyfikować i wykorzystywać skrypty we własnych projektach komercyjnych i niekomercyjnych bez prawa dalszej odsprzedaży, redystrybucji, rozpowszechniania, wypożyczania, udzielania sublicencji.

WYŁĄCZENIE ODPOWIEDZIALNOŚCI

Właściciel serwisu stale dokłada wszelkich możliwych starań, aby zapewnić jak najwyższą jakość i wartość informacyjną. Jednakże nikomu nie udziela się żadnej rękojmi ani gwarancji. Właściciel nie jest w żadnym przypadku odpowiedzialny za jakąkolwiek szkodę (łącznie ze szkodami z tytułu utraty zysków związanych z prowadzeniem firmy lub innych strat) będącą następstwem korzystania z informacji zawartych w serwisie. Właściciel serwisu nie ponosi też odpowiedzialności za szkody wynikajace z wadliwie funkcjonujących stron serwisu.

Właściciel nie gwarantuje, że serwis będzie działać nieprzerwanie i bezbłędnie. Właściciel zastrzega sobie również prawo do zmiany zawartości serwisu lub zablokowania dostępu do niego w każdej chwili.

Właściciel nie ponosi odpowiedzialności za komentarze i wypowiedzi Użytkowników (m.in. na forach, czatach, stronach WWW) oraz za informacje zawarte na stronach WWW reklamodawców lub w innych miejscach w Internecie, do których zamieszczone zostały odnośniki.

OCHRONA PRYWATNOŚCI

Właściciel w pełni respektuje poszanowanie prywatności. Użytkownik korzystający z serwisu pozostaje cały czas anonimowy, do chwili, kiedy zdecyduje się ujawnić swoje dane.

Dane osobiste nie są przekazywane osobom trzecim, a dostęp do nich ma wyłącznie Właściciel serwisu lub upoważnione przez niego osoby, które zobowiązane są do przestrzegania tajemnicy handlowej.

Właściciel na podstawie uzyskanych informacji tworzy zbiorcze zestawienia statystyczne, które mogą być ujawniane osobom trzecim, jednak nie umożliwiają one zidentyfikowanie pojedynczych Użytkowników.

Użytkownik może w dowolnej chwili usunąć swoje dane samodzielnie lub poprosić o ich usunięcie lub zmodyfikowanie.

WYMAGANIA TECHNICZNE

Aby poprawnie korzystać z serwisu należy używać najnowszych wersji przeglądarek (np. Internet Explorer, FireFox, Opera) z włączoną obsługa JavaScript i cookie. Serwis został tak skonstruowany, aby działał również na nietypowych lub starszych przeglądarkach, ale może się zdarzyć, że w mało popularnych lub starych przeglądarkach, działanie wybranych funkcji może nie być zadowalające.

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

Konta użytkownika przypisane są do osób z imienia i nazwiska. Jedna osoba może mieć tylko jedno konto w serwisie. Z jednego konta może korzystać tylko jedna osoba.

Konta osób, które kopiują zawartość serwisu na lokalny dysk, korzystają z programów lub robotów masowo indeksujących strony oraz w inny sposób atakują lub przeciążają serwer, będą usuwane, a dostęp do serwisu będzie takim osobom bezwzględnie blokowany. Serwer podlega całodobowemu monitoringowi.

Korzystanie z serwisu równoznaczne jest z akceptacją powyższych warunków korzystania.

 
  © 1996-2017 & Reporter.plo serwisieabonamentwarunki korzystaniaNocleg Dojazd MapaRSSCookieskontakt