ZALOGUJ SIĘ
login:
hasło:
przypomnij hasło
załóż konto użytkownika
(i zobacz kilka porad gratis)
   
WYSZUKIWARKA I DZIAŁY
całe porady  tytuły
zaznacz działy do przeszukania
(brak wyboru = wszystkie działy)
PHP
MySQL >
PostgreSQL
SQLite
Perl
Java
XML
XSLT
XPath
WML
SVG
RegExp
Wyszukiwarki
Ochrona
VBScript
Google Plus
XHTML/CSS
JavaScript
Grafika
Flash
Photoshop
Windows
Linux
Bash
Apache
Procmail
E-biznes
Explorer
Opera
Firefox
Inne porady
   
KURSY, DOKUMENTACJE
Własne:
XHTML/CSS
JavaScript
ActionScript
WML, RSS, SSI
Pozostałe:
PHP
MySQL
Java API
więcej...
   
użytkowników online: 15
W CZYM MOGĘ POMÓC?


   
OPINIE UŻYTKOWNIKÓW
Przyznam, że jestem pod sporym wrażeniem. Od wielu lat zajmuje się grafiką przeznaczoną do druku ze szczególnym uwzględnieniem opakowań. Z radością stwierdzam, iż twórca serwisu jest moim ulubionym typem potencjalnego współpracownika (choć branża troszeczkę inna) tzn. pada pytanie i błyskawicznie pada konkretna odpowiedź bez względu na stopień skomplikowania pytania. Gorąco polecam współpracę, gdyż macie pewność że nie zostaniecie potraktowani sloganami typu "oczywiście", "nie ma sprawy" tylko otrzymacie konkretną pomoc. Tak trzymać! Na pewno jeszcze nie raz skorzystam

Paweł
Studio Gama

   
GALERIA FOTOGRAFII
   
O SERWISIE

Algorytmy.pl to serwis doradczo-usługowy, adresowany do webmasterów i programistów. Dostarcza tysiące gotowych skryptów i profesjonalnych rozwiązań z zakresu tworzenia serwisów WWW. Można w nim również zlecić napisanie dedykowanych skryptów lub serwisów WWW o dowolnym poziomie złożoności.

To typowy serwis typu "Jak to zrobić?" - kody programów i skrypty działają natychmiast po wstawieniu ich na strony WWW. Korzystają z niego właściciele serwisów WWW, agencje interaktywne, działy IT największych polskich przedsiębiorstw i małych firm, dostawcy usług internetowych, programiści, administratorzy, wykładowcy, webdeweloperzy, zawodowi i początkujący webmasterzy.

Rozwiązania problemów oraz przekazywana wiedza, weryfikowane są w praktyce przez wielu niezależnych klientów, czego przykładem mogą być wyrażane przez nich opinie. Serwis przybliża najnowsze technologie, trendy i standardy, aby pomóc tworzyć serwisy lepsze, wydajniejsze, bezpieczniejsze i przynoszące zyski.

Serwis w aktualnej postaci działa od 2002 roku (4 lata funkcjonował pod adresem web.reporter.pl), a wcześniej, w ramach serwisu Reporter.pl, gdzie poruszał szeroką tematykę internetową. W 2006 r. serwis zmienił adres na algorytmy.pl.

Autorem serwisu jest Dariusz Majgier.

Krótki opis

Algorytmy.pl to serwis doradczy dla webmasterów i programistów. Oferuje tysiące gotowych skryptów, pomoc online, kursy, usługi. Można tu zamówić skrypty i wykonanie stron WWW.

 
  © 1996-2017 & Reporter.plo serwisieabonamentwarunki korzystaniaNocleg Dojazd MapaRSSCookieskontakt