ZALOGUJ SIĘ
login:
hasło:
przypomnij hasło
załóż konto użytkownika
(i zobacz kilka porad gratis)
   
WYSZUKIWARKA I DZIAŁY
całe porady  tytuły
zaznacz działy do przeszukania
(brak wyboru = wszystkie działy)
PHP
MySQL >
PostgreSQL
SQLite
Perl
Java
XML
XSLT
XPath
WML
SVG
RegExp
Wyszukiwarki
Ochrona
VBScript
Google Plus
XHTML/CSS
JavaScript
Grafika
Flash
Photoshop
Windows
Linux
Bash
Apache
Procmail
E-biznes
Explorer
Opera
Firefox
Inne porady
   
KURSY, DOKUMENTACJE
Własne:
XHTML/CSS
JavaScript
ActionScript
WML, RSS, SSI
Pozostałe:
PHP
MySQL
Java API
więcej...
   
użytkowników online: 9
W CZYM MOGĘ POMÓC?


   
OPINIE UŻYTKOWNIKÓW
Na początku, kiedy zobaczyłem, że ktoś chce jakiejś opłaty za pomoc w tworzeniu stron ryknąłem śmiechem - potem przyszły problemy... i zaryzykowałem. Druga rzecz to: nie chciałem "kopiować". Ale prawda jest taka: są lepsi, bardziej doświadczeni i... czasem trzeba poprosić o pomoc, a jak poświęca się na to trzecią cześć życia, to nic dziwnego, że nie chce się swoich "sekretów" zdradzać za darmo. Skorzystałem z "algorytmy.pl" i naprawdę jestem z tego w 100% zadowolony, polecam - dla zawodowców (co się uczą) i amatorów (można skorzystać z gotowego rozwiązania).

Tomasz Czypicki
Cybernoxa

   
GALERIA FOTOGRAFII
   
O SERWISIE

Algorytmy.pl to serwis doradczo-usługowy, adresowany do webmasterów i programistów. Dostarcza tysiące gotowych skryptów i profesjonalnych rozwiązań z zakresu tworzenia serwisów WWW. Można w nim również zlecić napisanie dedykowanych skryptów lub serwisów WWW o dowolnym poziomie złożoności.

To typowy serwis typu "Jak to zrobić?" - kody programów i skrypty działają natychmiast po wstawieniu ich na strony WWW. Korzystają z niego właściciele serwisów WWW, agencje interaktywne, działy IT największych polskich przedsiębiorstw i małych firm, dostawcy usług internetowych, programiści, administratorzy, wykładowcy, webdeweloperzy, zawodowi i początkujący webmasterzy.

Rozwiązania problemów oraz przekazywana wiedza, weryfikowane są w praktyce przez wielu niezależnych klientów, czego przykładem mogą być wyrażane przez nich opinie. Serwis przybliża najnowsze technologie, trendy i standardy, aby pomóc tworzyć serwisy lepsze, wydajniejsze, bezpieczniejsze i przynoszące zyski.

Serwis w aktualnej postaci działa od 2002 roku (4 lata funkcjonował pod adresem web.reporter.pl), a wcześniej, w ramach serwisu Reporter.pl, gdzie poruszał szeroką tematykę internetową. W 2006 r. serwis zmienił adres na algorytmy.pl.

Autorem serwisu jest Dariusz Majgier.

Krótki opis

Algorytmy.pl to serwis doradczy dla webmasterów i programistów. Oferuje tysiące gotowych skryptów, pomoc online, kursy, usługi. Można tu zamówić skrypty i wykonanie stron WWW.

 
  © 1996-2017 & Reporter.plo serwisieabonamentwarunki korzystaniaNocleg Dojazd MapaRSSCookieskontakt