ZALOGUJ SIĘ
login:
hasło:
przypomnij hasło
załóż konto użytkownika
(i zobacz kilka porad gratis)
   
WYSZUKIWARKA I DZIAŁY
całe porady  tytuły
zaznacz działy do przeszukania
(brak wyboru = wszystkie działy)
PHP
MySQL >
PostgreSQL
SQLite
Perl
Java
XML
XSLT
XPath
WML
SVG
RegExp
Wyszukiwarki
Ochrona
VBScript
Google Plus
XHTML/CSS
JavaScript
Grafika
Flash
Photoshop
Windows
Linux
Bash
Apache
Procmail
E-biznes
Explorer
Opera
Firefox
Inne porady
   
KURSY, DOKUMENTACJE
Własne:
XHTML/CSS
JavaScript
ActionScript
WML, RSS, SSI
Pozostałe:
PHP
MySQL
Java API
więcej...
   
użytkowników online: 12
W CZYM MOGĘ POMÓC?


   
OPINIE UŻYTKOWNIKÓW
Porady zamieszczone tutaj przez Darka są pomocne w wielu chwilach. Wielokrotnie tworząc jakiś złożony serwis korzystam z tych porad. Można by tworzyć samemu te skrypty, ale tak naprawdę czy nie lepiej jest wziąć skrypt z tej strony i zmodyfikowac go dla swoich potrzeb? Wprawdzie możemy taki skrypt napisać sami, ale po co, skoro stracimy czas na coś, co ktoś juz napisał, przetestował i może zagwarantować, że działa poprawnie. Któryś raz z rzędu opłacam abonament i nie raz jeszcze opłacę. Kawał dobrej roboty i ogrom wiedzy w jednym miejscu.

Piotr Karamański
Design Studio

   
GALERIA FOTOGRAFII
   
POMOC - jak zadawać pytania

Staram się odpowiadać na wszystkie pytania, nawet znacznie wykraczające poza tematykę serwisu. Pamiętaj jednak, że zajmuję się głównie tworzeniem serwisów i programowaniem.

Zanim zadasz pytanie, proszę, przeszukaj porady za pomocą wyszukiwarki lub przejrzyj kursy. Być może Twój problem już rozwiązałem i opisałem, bo ktoś wcześniej zadał podobne pytanie.

Jeżeli nie możesz znaleźć rozwiązania, napisz do mnie, chętnie pomogę. Pamiętaj tylko, aby dokładnie opisać problem. Napisz też, jakiego języka lub programu dotyczy pytanie. Jeżeli nie możesz uruchomić skryptu, pomogą mi komunikaty zgłaszanych błędów lub adres strony.

Na większość pytań odpowiadam natychmiast lub w ciągu kilku godzin. Czasem opracowanie rozwiązania jest bardziej czasochłonne i może potrwać nawet kilka dni, szczególnie gdy mam pilne zlecenia lub wyjechałem.

Nie każde rozwiązanie jest uniwersalne i nie zawsze nadaje się do umieszczenia w serwisie. W takim przypadku proponuję odpłatne opracowanie problemu lub dostosowanie istniejącej porady do indywidualnych wymagań.

Pytaj śmiało. Nie obawiaj też się nieznajomości zagadnień, o które pytasz. Podpowiem, wyjaśnię i zasugeruję najlepsze rozwiązania Twojego problemu. Jeżeli chcesz zlecić wykonanie skryptu lub strony WWW zajrzyj na stronę moich usług.

I proszę Cię, nie pisz do mnie per "Pan":-)

 
  © 1996-2017 & Reporter.plo serwisieabonamentwarunki korzystaniaNocleg Dojazd MapaRSSCookieskontakt