ZALOGUJ SIĘ
login:
hasło:
przypomnij hasło
załóż konto użytkownika
(i zobacz kilka porad gratis)
   
WYSZUKIWARKA I DZIAŁY
całe porady  tytuły
zaznacz działy do przeszukania
(brak wyboru = wszystkie działy)
PHP
MySQL >
PostgreSQL
SQLite
Perl
Java
XML
XSLT
XPath
WML
SVG
RegExp
Wyszukiwarki
Ochrona
VBScript
Google Plus
XHTML/CSS
JavaScript
Grafika
Flash
Photoshop
Windows
Linux
Bash
Apache
Procmail
E-biznes
Explorer
Opera
Firefox
Inne porady
   
KURSY, DOKUMENTACJE
Własne:
XHTML/CSS
JavaScript
ActionScript
WML, RSS, SSI
Pozostałe:
PHP
MySQL
Java API
więcej...
   
użytkowników online: 11
W CZYM MOGĘ POMÓC?


   
OPINIE UŻYTKOWNIKÓW
Przyznam, że jestem pod sporym wrażeniem. Od wielu lat zajmuje się grafiką przeznaczoną do druku ze szczególnym uwzględnieniem opakowań. Z radością stwierdzam, iż twórca serwisu jest moim ulubionym typem potencjalnego współpracownika (choć branża troszeczkę inna) tzn. pada pytanie i błyskawicznie pada konkretna odpowiedź bez względu na stopień skomplikowania pytania. Gorąco polecam współpracę, gdyż macie pewność że nie zostaniecie potraktowani sloganami typu "oczywiście", "nie ma sprawy" tylko otrzymacie konkretną pomoc. Tak trzymać! Na pewno jeszcze nie raz skorzystam

Paweł
Studio Gama

   
GALERIA FOTOGRAFII
   
PROGRAM PARTNERSKI
algorytmy.pl > Program Partnerski
   

Program Partnerski jest formą podziękowania za Twoje zaangażowanie w rozwój serwisu. Za określone działania otrzymasz Punkty Partnerskie (w skrócie: PP). Każdy Punkt Partnerski to 3 dni dostępu do serwisu. Po uzbieraniu 10 PP możesz wymienić je na abonament lub inne usługi.

Zbierając punkty możesz zapewnić sobie bezpłatny dostęp do serwisu z poradami. Z Programu Partnerskiego możesz korzystać, jeżeli masz założone konto użytkownika.

Punkty Partnerskie możesz wymienić na:

Bezpłatny abonament. Wystarczy, że uzbierasz 10 PP. Mając odpowiednią ilość PP możesz wymienić je na nowy abonament lub przedłużyć aktualny.

Darmowe usługi. Jeżeli uzbierasz odpowiednią ilość PP, możesz "zapłacić" nimi m.in. za napisanie lub zmodyfikowanie skryptu (w przeliczeniu: 1 PP = 1 zł).

Punkty Partnerskie otrzymasz, gdy:

Zamówisz dla siebie abonament opłacany przelewem. Może to być abonament kwartalny, półroczny lub roczny. Im dłuższy abonament zamówisz, tym więcej Punktów Partnerskich otrzymasz.

Skierujesz do serwisu użytkownika, który zamówi i opłaci dowolny abonament. Aby ktoś z Twojego polecenia zamówił abonament, umieść na swojej stronie WWW lub w stopce listu wstawki lub odnośniki z Twoim numerem partnerskim.

Umieść na swojej stronie WWW linki i wstawki dla partnerów!

Do rozpoznawania, kto przekierował użytkownika na stronę, służy powszechnie stosowany mechanizm cookie. Twój identyfikator pamiętany jest przez 30 dni, a więc skierowany przez Ciebie użytkownik nie musi kupować abonamentu natychmiast - może to zrobić w ciągu 1 miesiąca. Gdy przekierowany użytkownik opłaci w tym czasie abonament, Ty otrzymasz Punkty Partnerskie według tabeli:

za abonament roczny 20 PP
za abonament półroczny 10 PP
za abonament kwartalny 5 PP

Pamiętaj o zasadach obowiązujących w Sieci

Polecając serwis możesz stosować dowolne formy marketingu internetowego i tradycyjnego, pod warunkiem, że są one zgodne z prawem i dobrymi obyczajami. W przypadku dopuszczenia się spamu lub reklamy niezgodnej z prawem stracisz prawo do uzbieranych punktów, konto zostanie zablokowane, a w skrajnych przypadkach możesz podlegać odpowiedzialności karnej.

 
  © 1996-2017 & Reporter.plo serwisieabonamentwarunki korzystaniaNocleg Dojazd MapaRSSCookieskontakt